Polowania w Szkocji

Ultimate Hunting ma zaszczyt zaprosić Państwa na polowania do Anglii i Szkocji. Bez względu na to czy to ze sztucerem czy dubeltówką, dostarczymy niezapomnianych emocji. Mamy do dyspozycji największy wybór renomowanych terenów łowieckich obejmujących ponad 500 tysięcy hektarów lasów, farm i malowniczych krajobrazów górskich. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!

Polowania na kozły
Oferujemy doskonałe polowanie na kozły z podchodu w klimatycznym Deeside na jednej z najpiękniejszych posiadłości prywatnych i lasów, obejmujący więcej niż 20.000 hektarów idealnych do podchodów, w tym lasów, upraw rolniczych i otwartych terenów górzystych. Royal Deeside, położony w Grampian Highlands, jest obszarem bogatym w naturalne piękno przyrody, rozciągający się od Aberdeen po słynną rzekę łososiową. Dee, przez dolinę Dee wśród spokojnych wsi i lasów, aż do wspaniałej górskiej scenerii w pobliżu wsi Braemar, gdzie można spotkać królewskiego jelenia byka. Polowania w Szkocji – Ultimate Hunting Polowania w Szkocji – Ultimate Hunting Ponad 180 kozłów jest pozyskiwanych każdego roku, w tym kilka kapitalnych trofeów, z których 15-18 to trofea medalowe. Podchód trwa przez tydzień 7-9 wyjść, począwszy od poniedziałku do piątku rano, przy średniej 3-6 kozłów na każdego myśliwego za tydzień. W miesiącu maju i czerwcu lub średnio 1 kozioł dziennie Polowania w Szkocji – Ultimate Hunting Polowania w Szkocji – Ultimate Hunting W lipcu i sierpniu (podczas rui) średnia liczba pozyskań wynosi 3-5 kozłów na myśliwego. Grupa do 5 myśliwych może polować w tym samym tygodniu, zawsze z profesjonalnym podprowadzającym (1:1). Każdy obszar polowania waha się od 1000-7000 ha, z czego niektóre obszary obejmują również wzgórza. Opłaty za trofea etc.. są płatne zgodnie z cennikiem.

Polowania na jelenie byki
Polowania w Szkocji – Obszar Glenfiddich jest słynne na całym świecie z whisky. Glenfiddich Estate, piękny highland obejmuje ponad 20.000 ha i jest uważany za jeden z bardziej znanych lasów „na jelenie” w Szkocji. Teren to głównie torfowiska z łagodnymi wzgórzami i dolinami, który zapewnia bardzo przyjemne polowanie z podchodu. Rezydencja znajduje się w pobliżu miejscowości Dufftown około 50 km na zachód od lotniska w Aberdeen. Oferujemy wspaniałe polowanie na byka z podchodu do 4 myśliwych na zasadzie 1:1, lub do 8 myśliwych na zasadzie 2:1 (2 myśliwych / 1 podprowadzającego). Średnia liczba pozyskań to jeden byk jeleń szlachetny na każdego myśliwego dziennie w systemie 1:1, lub do 16 jeleni tygodniowo dla całej grupy.