Biuro Polowan dewizowych Jelenia Gora

Biuro Polowań dewizowych Jelenia Gora ma swoją siedzibę w Jeleniej Górze na Dolnym Śląsku. Nie oznacza to jednak, że skupiamy się tylko na tym terenie. Nasze obwody łowieckie na których mamy przyjemność polować z naszymi klientami obejmuję w zasadzie całą Polskę. Ściśle wyselekcjonowane obwody kół łowieckich i ośrodków hodowli zwierzyny, ponad dziesięcioletnia tradycja w prowadzeniu firmy turystycznej w tym 5 lat podróży łowieckich z klientami z całego świata, pozwala nam oferować serwis i polowania na najwyższym poziomie.

Biuro Polowań dewizowych Jelenia Góra Biuro Polowań dewizowych Jelenia Góra Nasza sprawdzona oferta obejmuje takie kraje jak Polska, Turcja i Szkocja. Wkrótce otwieramy nowe destynacje jak Norwegia i Afryka. Zapraszamy do współpracy! Polskich myśliwych do podróży z nami, jak również koła łowieckie, które chciałyby udostępnić swoje tereny łowieckie innym myśliwym z kraju i zza granicy. Dzięki bardzo dobrej kondycji finansowej Ultimate Hunting zapewnia atrakcyjną ofertę dla kół łowieckich jak również szybkie i sprawne rozliczanie organizowanych imprez. Ultimate Hunting posiada stosowne zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności.

Co nas wyróżnia od innych biur polowań? Dzięki dużej bazie klientów nasze zapytania i oferty kierowane do kół łowieckich z terenu całej Polski, to konkretne propozycje handlowe dla kół i OHZ’tów. Ultimate Hunting najpierw zdobywa klientów i to właśnie ich kieruje bezpośrednio do obwodów łowieckich. Dzięki takiemu sposobowi rezerwacji, koła łowieckie oraz ośrodki hodowli zwierzyny nie muszą się martwić o to czy klient się pojawi czy nie – w momencie podpisania umowy z naszym biurem mamy pewność, że polowanie się odbędzie a klienci już wiedzą, gdzie będą polować. Jak rozpocząć współpracę z biurem polowań dewizowych z Jeleniej Góry? Koło łowieckie może zgłosić swoją ofertę w dogodnym dla siebie terminie, wystarczy wysłac krótką informację do naszego biura wypełniając załączony formularz: Wyślij zapytanie
Biuro Polowań Ultimate Hunting z Jeleniej Góry to solidny partner w sprzedaży polowań

Do zobaczenia w kniei! Darz Bór.

Zobacz także film