• ULTIMATE HUNTING - biuro polowań z Jeleniej Góry
  • Polowanie w Turcji
    Polowania w Turcji - ULTIMATE HUNTING
  • Polowania w Afryce - Ultimate Hunting


Polowania w Polsce

Polowania w Polsce

Polowania w Polsce

Polskie tereny łowieckie są jednymi z najpiękniejszych i najbogatszych, jeśli chodzi o ilości pozyskiwanej zwierzyny w tej części Europy. Biuro Polowań Ultimate Hunting ma zaszczyt polować na ściśle wyselekcjonowanych terenach, które są przygotowane do polowań komercyjnych dostarczając naszym klientom to czego wymagają od łowiska i organizatorów. Nasze tereny łowieckie obejmują całą Polskę – w zależności od rodzaju zwierzyny i polowania wyieramy sprawdzone i skuteczne rozwiązania.

Biuro Polowań Ultimate Hunting posiada w swojej ofercie polowania indywidualne na rogacze ( od 11go maja jak również okres rujki czyli przełom lipca i sierpnia) , na jelenie europejskie podczas rykowiska we wrześniu i jelenie daniele których czas godów/bekowisko można zauważyć w październiku. Coraz chętniej nasi klienci wybierają polowania indywidualne na zwierzynę beztrofeową, które odbywają się w październiku i listopadzie na kozy, koźlaki, łanie cielaki oraz dziki. Najlepszy okres na tego typu polowania to termin tuż przed pełnią kiedy to w dzień polujemy na sarnę i jelenia a wieczorem z zasiadki na dzika.

Polowania w Polsce

Drugim rodzajem polowań w Polsce to polowania pędzone. Ten rodzaj polowania to niekiedy główny punkt w kalendarzu myśliwskim nie jednego myśliwego. Tu emocje nie jednokrotnie nie pozwalają zasnąć po udanym dniu w łowisku. Tego rodzaju polowania rozpoczynają sie ok 8 rano, w czasie dnia przeprowadzamy od 7 do 10 pędzeń. Podczas dnia zapewniamy również posiłek w łowisku. Po emocjonującym dniu wszyscy myśliwi spotykają się w salonie wokół kominka i z wypiekami na twarzy ( nie rzadko od zimna ) opowiadają o emocjach z dnia polowania.

Biuro Polowań Ultimate hunting

Polowania w Polsce – Ultimate Hunting

Polowania dla grup to również polowania na bażanty, często w tym przypadku łączymy polowania na ptactwo z polowaniem na zwierzynę grubą, oferując dwa dni na zwierzynę grubą i dwa dni na ptactwo.

Biuro Polowań Ultimate Hunting, zaprasza do skorzystania z jego oferty i odwiedzania proponowanych łowisk.

No comments yet

Leave a Reply