Biuro Polowan dewizowych Jelenia Gora

Biuro Polowan dewizowych Jelenia Gora

biuro polowań
biuro polowań Ultimate Hunting

ma swoją siedzibę w Jeleniej Górze na Dolnym Śląsku. Nie oznacza to jednak, że skupiamy się tylko na tym terenie. Nasze obwody łowieckie na których mamy przyjemność polować z naszymi klientami obejmuję w zasadzie całą Polskę. Ściśle wyselekcjonowane obwody kół łowieckich i ośrodków hodowli zwierzyny, ponad dziesięcioletnia tradycja w prowadzeniu firmy turystycznej w tym 5 lat podróży łowieckich z klientami z całego świata, pozwala nam oferować serwis i polowania na najwyższym poziomie.

Biuro Polowań dewizowych Jelenia Góra Biuro Polowań dewizowych Jelenia Góra Nasza sprawdzona oferta obejmuje takie kraje jak Polska, Turcja i Szkocja. Wkrótce otwieramy nowe destynacje jak Norwegia i Afryka. Zapraszamy do współpracy! Polskich myśliwych do podróży z nami, jak również koła łowieckie, które chciałyby udostępnić swoje tereny łowieckie innym myśliwym z kraju i zza granicy. Dzięki bardzo dobrej kondycji finansowej Ultimate Hunting zapewnia atrakcyjną ofertę dla kół łowieckich jak również szybkie i sprawne rozliczanie organizowanych imprez. Ultimate Hunting posiada stosowne zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności.

biuro polowań Jelenia Góra
biuro polowań Jelenia Góra

Co nas wyróżnia od innych biur polowań? Dzięki dużej bazie klientów nasze zapytania i oferty kierowane do kół łowieckich z terenu całej Polski, to konkretne propozycje handlowe dla kół i OHZ’tów. Ultimate Hunting najpierw zdobywa klientów i to właśnie ich kieruje bezpośrednio do obwodów łowieckich. Dzięki takiemu sposobowi rezerwacji, koła łowieckie oraz ośrodki hodowli zwierzyny nie muszą się martwić o to czy klient się pojawi czy nie – w momencie podpisania umowy z naszym biurem mamy pewność, że polowanie się odbędzie a klienci już wiedzą, gdzie będą polować. Jak rozpocząć współpracę z biurem polowań dewizowych z Jeleniej Góry? Koło łowieckie może zgłosić swoją ofertę w dogodnym dla siebie terminie, wystarczy wysłac krótką informację do naszego biura wypełniając załączony formularz: WYŚLIJ ZAPYTANIE
Biuro Polowań Ultimate Hunting z Jeleniej Góry to solidny partner w sprzedaży polowań

Do zobaczenia w kniei! Darz Bór. Zobacz także film https://www.youtube.com/watch?v=WtBx3CmIobo